envato studio
envato studio

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

10 Yorumlar

 1. 1

  Emre BAŞ

  Murat Bey;

  Ufku genişleten, şahsımca çok başarılı bulduğum bir yazı olmuş.

  Emeğinize sağlık …

 2. 2

  Kemal kocasoglu

  Murat bey;

  Yazilarinizi devamlı takip ediyorum.
  Toplumumuzdaki iş sağlığı ve güvenliği anlayışında, ince detayları yakalamanız,bunlari bizimle paylasmaniz bana ve yazılarınızı okuyan değerli arkadaşlarımıza büyük bir yarar sağladığını bilmenizi isterim. Bir sonraki yazınızı merakla bekliyorum.

  Emeginize kaleminize sağlık..

 3. 3

  fatih

  Tabiri caizse on numara bir yazı olmuş baskalarida faydalansin diye paylastim.emeğinize kaleminize sağlık Murat Bey.

 4. 4

  Alihan Bektaş

  Murat Bey

  Öncelikle düşünce yapınıza ve bakış açınıza hayran olduğumu belirtmek isterim. Yazmış olduğunuz bu yazınızda size olan hayranlığım biraz daha arttı ve düşünce yapımın, görüslerimin daha farklı açıdan bakmama sebep oldu. Yazılarınızın devamını gelmesini dört gözle bekliyor olacağım. Başarılarınızın devamını dilerim…

 5. 5

  Mahmut

  Murat bey,
  Yazılarınızı beğenerek takip ediyorum çok önemli konulara değiniyorsunuz devamını bekliyoruz.

 6. 6

  Mahmut

  Murat bey,
  Yazılarınızı beğenerek takip ediyorum çok önemli konulara değiniyorsunuz devamını bekliyoruz.
  Emeğinize sağlik

 7. 7

  Burak Kayış

  Sizin gibi bilinçli ve bu topluma kendini adamış insanlar olduğu müddetçe herzaman umutlarım daha çok yeşerecek. İnşallah Z nesli sizin gibi düşünceli insanların projeleriyle yazılarıyla hayat bulacak ve toplum güvenliği bilincini kavrayacak. Toplum için verdiğin mücadele bile takdire şayan. Bütün yazılarınız birbirinden güzel ve okumaya değer..

  Emeğinize sağlık…

 8. 8

  Melike Dağdelen

  Bakış açımızı değiştirmek adına yazmış olduğunuz köşe yazısı oldukça başarılı. İsg okuyan öğrenciler olarak ; bizi bu şekilde yonlendirdiginiz için minnettarız.Yeni yazılarınızı dört gözle bekliyorum.Başarılarınızın devamını dilerim.

 9. 9

  Günay

  Merhabalar Murat bey ;

  Burada değinmiş olduğunuz nokta gerçekten de bizler için çok önemli . Bizlerin şuan da yapmış olduğu iş bir çok kavramla bütünleşmektedir . Fakat sizinde söylemiş olduğunuz gibi bir çok kişi sadece araçları amaç edinmiş ve bu yolda düz bir şekilde ilerleyebileceğini düşünmektedir .
  Ben C sınıfı isg uzmanıyım ve uzmanlığımı işe başladıktan yaklaşık 1,5 yıl sonra aldım . Sebebi ise kendimi sadece mevzuattan ibaret biri olarak tanıtmak istemedim ve böyle olmasına çok karşıyım . Bu 1,5 yıllık süreçte çalışanların çalışma koşullarını , kişilerin psikolojik durumları , çevresel etkenleri ve bir çok durumu değerlendirme fırsatı buldum . Şuanda ise eğitimen olarak görev yapıyorum . Çünkü biliyorum ki burda değiştirebileceğim düşünce yapıları çok daha önemli. Sizin yazmış olduğunuz yazı benim şuanda başlamış olduğum iş hayatımı ve etik değerlerimi doğrulamış oldu . Yazmış olduğun yazı adına sizlere teşekkür ediyorum ..

 10. Pingback: Meslekte Uzmanlaşmak | Önlem Dergisi

Bir Yorum Yaz

2016 Önlem Dergisi