envato studio
envato studio

Yazar hakkında

Kemal Üçüncü

Kemal Üçüncü

1963 doğumludur. İ.T.Ü ‘ de Makine Mühendisliği eğitimi aldı ve iş güvenliği branşında yüksek lisans yaptı. Berlin-Beuth üniversitesinde Yangın Emniyeti Mühendisliği ihtisas programını tamamladı. 25 yıl endüstriyel tesislerde kalite, üretim ve bakım yöneticiliği görevlerinde bulunmuş olup halen yangın ve patlamadan korunma, proses güvenliği, bakım metotları ve güvenilirlik konularında eğitim ve araştırma çalışmalarını sürdürmektedir. A Sınıfı iş güvenliği uzmanı olan Kemal Üçüncü, Amerikan Bakım ve Güvenilirlik Profesyonelleri Derneği üyesidir ve aynı kuruluş tarafından verilen Bakım ve Güvenilirlik Profesyoneli sertifikasına sahiptir.

İlgili Yazılar

Bir Yorum

 1. 1

  Ufuk Mevlevioğlu

  Konular Türkiye’de bu konuyu okuyacak kişiler için tam ayarında ele alınmış.
  Patlamadan koruyucu tüm sistemlerin genel hatlarıyla iyi anlaşılması sağlıyor ve teknik olarak anlaşılmaz hale gelecek kadar detaylı değil.

  Rekabet ortamından dolayı bilgi saklamanın para kazandırdığının düşünüldüğü (doğrumudur emin değilim) mevcut ortamda, böylesi yeni yeni gelişen bir konuda/sektörde önemli derecede bilgi paylaşımı yapıyorsunuz. Sektörün gelişmesine katkınız oluyor.
  Hem size hem de dergi idaresine çok teşekkürler ve emeğinize sağlık.

Bir Yorum Yaz

2016 Önlem Dergisi